Czy to koniec filozofita? Off Topic / Video

Czy to koniec filozofita? Padło wczoraj pytanie na treningu… Spieszę z odpowiedzią- absolutnie nie. Wracam i reaktywuje pisanie. Ci co czytają regularnie znają mnie i wiedzą, że nie robię nic na siłę. Blog pisze dla przyjemności i dla siebie a nie pod publiczkę. Najzwyczajniej na świecie nie czułam potrzeby pisania. Odkąd wróciłam z Indii myślę intensywnie, czego chce, co dalej gdzie teraz. Wracam? Zostaje? Może Kanada? Dużo opcji i pomysłów na raz więc, trochę mnie przytłoczyło i stąd brak postów.

 

Zaczęłam dzielić się swoją pasja z innymi prowadząc zajęcia inspirowane moją bollywoodzka przygodą dlatego jeśli macie czas i ochotę to zapraszam do Studia Ruchu SK-art w Przegini Duchownej co środę na bollyfit i pilates albo w czwartki na bollywood dance do Centrum Tańca 4D w Myślenicach (konieczna rezerwacja miejsca przed zajęciami 511-966-637 Przeginia Duchowna, 503997577 Myślenice) Jestem też zachwycona że znowu mam do dyspozycji swoja kuchnie i mój ukochany termomiks dlatego możecie się wkrótce spodziewać kolejnych szalonych fit przepisów zainspirowanych oczywiście kuchnią indyjską.

Tymczasem zapraszam do obejrzenia efektów mojej bollywoodzkiej przygody w poniższych filmikach. Sama jakoś dalej nie mogę uwierzyć że tam byłam i to wszystko przeżyłam… Szok !!! Jesteśmy w kontakcie :)

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *