Wakacyjny Challenge Befikre Off Topic / Taniec

Kilka dni temu przyszedł do mnie impuls z kosmosu !!! Jak grom z jasnego nieba, spadła ma mnie IDEA! A gdyby tak zrobić sobie wakacyjny challenge taneczny? Bollywoodzki oczywiście. Długo nie myśląc (dawno się tego oduczyłam Hahaha) zaczęłam działać, a moment jest idealny bo jestem na obozie tanecznym – pozdrawiam wszystkie pysiaczki ze Studia Ruchu SK-ART, Zmanierowaną Kadrę oraz Panią Kierownik z rodzinką. Bez Was w ogóle challenge by nie zaistniał. 💜💚💙❤️

Puzelki mi się poukładały i ta dam mamy wakacyjny challenge Befikre ! O co chodzi: Do 31 sierpnia umieszczamy na swoim profilu Facebookowym lub koncie Instagramowym video ze swoją interpretacją zamieszczonego poniżej choreo. Koniecznie dodajemy dwa hasztagi #wakacyjnychallengebefikre oraz #gotowispelniacmarzenia to jest takie proste.

Hasło challengu to gotowi spełniać marzenia. Wierze głęboko, że jeżeli ktoś jest gotowy dostrzeże nadążające mu się okazje. Bo okazje do realizacji i spełniania swoich marzeń mamy cały czas tylko jak jesteśmy przytłoczeni lękami czy stresami to po prostu z tych okazji nie korzystamy. Dlatego weźcie głęboki wdech, pomyślcie o czym marzycie i z taka intencją wytańczcie choreo challengowe !!! Jestem przekonana że za sprawą prawa przyciągania wasze marzenia zrealizują się szybciej niż myślicie.

 

link to video : https://www.facebook.com/filozofit/videos/576709065832705/

Do dzieła !!!

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *