O tym jak miałam tańczyć z Shahrukh Khanem Taniec

W Indiach jest 3 wielkich Khanow : Salman Khan, Amir Khan i Sharuk Khan. Nie są rodziną, to przypadek że trzech najsłynniejszch bollywoodzkich gwiazdorów ma tak samo na nazwisko. Który jest najpopularniejszym Khanem w Indiach? Trudno powiedzieć wydaje się, że Salman, ale zdania są podzielone. Bezdyskusyjnie jednak najpopularniejszym z trzech Khanow w Polsce jest Sharuk Khan.

image

Wszystko za sprawą serii filmów która pojawiła się na początku dwudziestego pierwszego wieku w gazetach. ‚Czasem Słońce Czasem Deszcz’ , ‚Nigdy nie mój Żegnaj’ , ‚Bazigar’, ‚Żona dla zuchwalych’ i kilku innych. Wszystkie z Sharuk Khanem w roli głównej. Wiecie ze Czasem Słońce Czasem Deszcz było w Indiach klapą? Film przez który zaczęłam interesować się tym wszystkim był kompletnym fiaskiem w Indiach. Szok

image

W każdym razie, tańczenie z Salmanem Khanem na jednej scenie jest dla mnie fajnym doświadczeniem. Już do tego przywykłam, hahah jak to brzmi, regularnie zapraszają mnie do programu, nie co tydzień, ale dość często. Zawsze jestem podekscytowana jaka gwiazda tym razem będzie gościem. Miałam okazje zatańczyć z tyloma rewelacyjnymi aktorami, że szok w tym z moim ulubionym Ranveerem Singhiem. Wiec na prawdę cenie sobie to, że spodobałam się choreografom i producentom bo tak jak pisałam wcześniej preferują oni w programie inny typ urody niż mój a jednak mimo to ciagle mnie zapraszająIMG_4616IMG_4495

W programie pojawiają się gwiazdy promujące film który wkrótce pojawi się w kinie wiec łatwo przewidzieć kto będzie potencjalnym gościem w następnym odcinku. Nigdy tego nie sprawdzam, ale tak jakoś mnie to zainteresowało kilka dni temu. Wiecie czyj film wchodzi nie długo do kina? Hahah domyślacie się po tytule posta, tak Sharuk Khana! Aaaa podekscytowałam się i to grubo Sharuk jest legendą a poznanie go to jedno z moich najwiekszych marzeń.

Domyślacie się wiec że marzyłam o tym zeby i w tym tygodniu do mnie zadzwonili. A że prawo przyciągania mam opanowane do perfekcji stało się! Zadzwonili! Ale to co wydarzyło się pózniej przerosło moje oczekiwania… Wydaje mi się ze to jednak za dużo ja na jeden post, ludzie nie lubią dużo czytać , wiec o tym jak potoczyło się wszystko dalej napisze w następnym poście już wkrótce. Bedą zwroty akcji, nerwy i szokujące informacje.

Tym czasem pozdrawiam i do usłyszenia wkrótce !


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *