Nowe wyzwania – SLAJDOWISKO Off Topic

Uświadomiłam sobie, że rok temu o tej porze byłam w Kanadzie. Aż trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko leci. Swoją drogą jutro mija czwarta rocznica mojego ślubu, po prostu szok! Trzecią rocznicę spędzaliśmy nad wodospadem Niagara, było absolutnie magicznie. Restauracja z fenomenalnym widokiem, fajerwerki, degustacje win i cieszenie się sobą po trzech miesiącach rozłąki.

21875838_1714719908560656_1887746321_o

Wtedy nie wiedziałam jeszcze co mi nadchodzące dwanaście miesięcy przyniesie. Brnęłam w nieznane chcąc zrealizować swoje najskrytsze marzenia… i stało się, moja wymarzona podróż jest już historią! Osiągnęłam w Indiach więcej niż sobie wymarzyłam. Nigdy nie będę musiała się zastanawiać ‘co by było, gdyby?’, ponieważ wiem co się stało, byłam, przeżyłam, wróciłam.

img_1619

No właśnie, wróciłam do tak zwanej ‘codzienności’ i ‘normalności’. Wymyśliłam siebie na nowo, spisałam kolejne cele i marzenia, a moją bollywoodzką przygodę zostawiłam za sobą. Okazuje się jednak, że będę miała okazję wrócić do tych niesamowitych zdarzeń raz jeszcze za sprawą mojej przyjaciółki Sylwii Żurowskiej (znanej kiedyś jako Sylwia Bulda). Jako członkini Stowarzyszenia Pomagamy Ludziom Kreujemy Przyszłość KP_PL, Sylwia zaproponowała mi prowadzenie slajdowiska na temat mojego indyjskiego wyjazdu.

Przyznam, że trochę się wahałam… o czym mam opowiadać? Jak w półtorej godziny mam zaprezentować na zdjęciach to co przeżyłam przez sześć miesięcy swojego pobytu? I kogo to w ogóle zainteresuje? Na blogu i snapchacie mogę sobie pokazywać co chce, bo sprawia mi to przyjemność, ale tu będą stali przede mną ŻYWI LUDZIE! Jeśli w ogóle ktoś przyjdzie… ale pewnie przyjedzie.

Ponieważ lubię wyzwania i wiem, że rozwijać się można tylko wtedy, gdy w jakiś sposób siebie testujemy, zgodziłam się. Już w przyszły piątek, to jest 29go września, w Myślenicach, na 90 minut przeniosę się w czasie i wrócę do słonecznych Indii. Tym którzy przybędą pokaże cząstkę tego co przez te 6 miesięcy zobaczyłam i doświadczyłam. Będzie to rozszerzona wersja postów z bloga (jeśli obserwowaliście mnie w trakcie mojej przygody), ale nie tylko. Podzielę się również, z uczestnikami, niepublikowanymi wcześniej materiałami i nie opowiedzianymi dotąd historii.

Czy będzie ciekawie i czy będzie się działo musicie ocenić sami, dlatego zapraszam Was gorąco w przyszły piątek do Myślenic. Trochę się stresuje, ale to dobrze, bo oznacza to, że robię coś nowego, coś czego nie znam i nie wiem co z tego wyjdzie. Liczę na Wasze wsparcie i doping, nawet nie wiecie, jak będzie mi miło zobaczyć kogoś kogo znam na tym wydarzeniu.

Więcej informacji poniżej a tymczasem przesyłam pozytywne uściski.

16900055_1480993761933273_931905152_nimg_020621850375_1714734491892531_898651329_n

link do wydarzenia na FB –> Indie niesamowite spotkanie z tańcem i codziennością


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *