2 miesiące w Polsce – wnioski Off Topic

Dzień dobry kochani! Witam w to urocze środowe przedpołudnie. Dziś jest siódmy czerwca, zjadłam śniadanie i poczułam, że muszę napisać post. Taki impuls z kosmosu. Siódmy, siódmy, coś ważnego działo się siódmego aaaaa!!!! Dziś mijają 2 miesiące od mojego powrotu z Indii. Dwa miesiące?! Jestem w szoku. Jak dwa miesiące…?! I napisałam w tym czasie jeden post?! what?!?!?! Wybaczcie te wszystkie znaki interpunkcyjne, ale jestem naprawdę mocno zszokowana i podekscytowana jednocześnie.

No dobrze jeden post nie oznacza, że nic ciekawego się nie działo. Musiałam się odnaleźć i poukładać w nowo/starej rzeczywistości. Niby wszystko jest, jak było przed moim wyjazdem a niby jest kosmicznie inaczej… ma to sens? Dużo czasu potrzebowałam, żeby się wyciszyć. Odpuściłam trochę snapchat, youtube to w ogóle zero, no i jak widać postawnie. Skupiłam się na sobie i mojej rodzinie. Zaczęłam namiętnie chodzić na siłownie i generalnie cieszyć się dużą ilością czasu wolnego. W między czasie klarowały mi się w głowie nowe pomysły i projekty, które mam nadzieję już wkrótce ujawnić.

Tym czasem oświadczam, że będę postować regularnie! Mam nowy projekt ‘płaski brzuch do 30stki’ więc na bieżąco będę się dzielić moimi postępami, technikami i problemami. Na horyzoncie się warsztaty taneczne w Cieszynie, na które gorąco zapraszam 😊 info tutaj: https://www.facebook.com/gmart.cieszyn/?hc_ref=SEARCH , jak zwykle spodziewajcie się relacji. Wybieram się również na obozy taneczne jako opiekun i trener więc na pewno pojawią się kolejne wpisy z cyklu ‘z życia instruktora tańca’. Obiecane fit przepisy również nadejdą. Na co dzień można ze mną poćwiczyć i potańczyć w Przegini Duchownej w Studio Ruchu SK-ART środy 19.00-21.00 oraz w Myślenicach w Centrum Tańca 4D czwartki. 20.00-21.00 więcej info: https://www.facebook.com/Studio-Ruchu-SK-ART-Przeginia-Duchowna-571992842922578/https://www.facebook.com/centrumtanca4D/

Dziękuje za uwagę 😊 wszelkie pytania, prośby i pochwały proszę kierować na fb lub insta.

Miłego dnia, niech moc będzie z Wami!!!


Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *