To jest mega! Eksperymentu dzień drugi Motywacja

Twój pierwszy poranny rytuał ma zdecydowanie najsilniejszą moc, ponieważ nastraja Cię na cały dzień.

Eben Pagan

 

Dziś udało mi się zrealizować, zalecane w książce ‚Fenomen Poranka’, praktyki. Ludzie jakie to jest przyjemne. Czuje się rewelacyjnie! Jestem pełna energii i szczęśliwa. Przed ósmą rano zrobiłam coś wartościowego dla siebie. I zdążyłam pobiegać przed burzą, ale było dziś ładnie na zewnątrz.

Dlaczego tak się jaram tym wszystkim? Bo wiem, że to co proponuje autor książki działa. Z racji, że już trochę nad sobą pracuje, słyszałam i sprawdziłam na sobie jakie korzyści przynoszą między innymi afirmacje, poranne biegi czy wizualizacja. Połączenie ich wszystkich, i to rano, po prostu musi mieć rewelacyjne rezultaty.

I tu nie chodzi tylko o dodanie sobie powera rano. Wierzę że regularne wykonywanie zalecanych ćwiczeń może znacząco podnieść jakość Twojego życia. Wstań wcześniej niż zwykle i spróbuj na sobie. Czytałam, że są tacy szaleńcy, co budzą się o piątej rano lub nawet czwartej po to by mieć czas na swoja praktykę bo widzą jaki pozytywny ma to na nich wpływ. Ja sobie mogę na razie pozwolić żeby to była siódma. Po za tym wiesz ‚Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje’.

Za każdym razem, gdy wciskasz przycisk „drzemka”, stawiasz opór dniu i swojemu życiu. Zupełnie jakbyś nie chciał wstawać i tworzyć dla siebie życia, jakiego podobno pragniesz.

Hal Elrod


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *