Musiałam do tego dorosnąć… Motywacja

Dzień dobry kochani, piątek piąteczek piątunio, ale jakie na to znaczenie jeśli kocha się całe swoje życie!!!

Co dziennie uczę się jak ważne jest otoczenie w jakim przebywam. Cudownie jest mieć koło siebie ludzi, którzy Cię inspirują i motywują do działania. Z którymi ‚nadajesz na tej samej fali’ i często rozumiesz się bez słów. Którzy myślą w podobny sposób i oczekują od życia tego co Ty. Możesz być wtedy sobą, możesz być wolny. Nikogo nie udajesz po prostu jesteś i cieszysz się życiem.

fullsizerender fullsizerender-2 img_3081

Musiałam do tego dorosnąć… kiedyś bardzo ważne było żeby wszyscy mnie lubili, akceptowali, doceniali. Często odpuszczałam ‚a nie powiem tego czy tamtego’ bo co inni pomyslą. Na szczęscie się z tego wyleczyłam. Jestem jaka jestem, pasuje Ci, spoko możemy pogadać, nie pasuje, to dowidzenia pozdrawiam.

Amerykański pisarz i  mówca motywacyjny, powiedział, że jesteśmy wypadkową sumą 5 osób, z którymi najczęściej przebywamy.  Jeśli to prawda to chyba warto zweryfikować z kim najczęściej spędzasz czas. Co reprezentują te osoby? Jakie mają poglądy, podejście do życia, pasje? Czy motywują Cię to czegoś czy raczej się przy nich rozleniwiasz lub co gorsza dołujesz czy irytujesz? 

To Ty tworzysz swoje życie! ‚Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz’. Masz wpływ na to z kim spędzasz czas, wiec wybieraj mądrze. Czasem warto ograniczyć intensywność pewnych znajomosci, skupiając się na pielęgnowaniu tych wartościowych. 

image

image

img_2692 img_2681

A już najważniejsza jest Twoja druga połówka! Ktoś z kim chcesz spędzić całe życie. Wtedy wzajemne zrozumienie, wspólny kierunek i wizja świata są niezbędne. Nie idźcie na kompromis i pół środki w kwestii wyboru z kim jesteście, jeśli chcecie zbudować związek na lata. Już lepiej być samemu niż tkwić w relacji, która zabiera Ci energię. Ma to sens? 

Tyle ode mnie na dziś. Kontynuuje eksperyment ‚fenomen poranka’ coraz bardziej mi się to podoba i czuje, że może się to zmienić w moją codzienna praktykę, ale nie uprzedzajmy faktów, zobaczymy. Tym czasem pięknego dnia kochani!!!

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *