Moja podróż, moje marzenia, moje życie! Motywacja

Grudzień zawsze skłania mnie do przemysleń. Jednym z nich chce się dziś podzielić, może akurat kogoś zainteresuje. Rok temu podjęłam decyzję 2016 będzie przełomowym rokiem. Tadam pierwszy raz od 28 lat spędzam święta poza Polską, mam kompletnie inna pracę i wszystko jest drastycznie rożne od tego co do tej pory znałam.

Ja na prawdę nie wiedziałam, że będę w tym punkcie w którym jestem teraz, serio, ale wiedziałam ze potrzebuje zmiany. Określiłam jasno swoją intencje i pozwoliłam żeby rzeczy działy się same. Okazało się że zmiana ta przerosła moje oczekiwania i że odłożone gdzieś w eter marzenia dały o sobie znać. Pojawiły się nowe okoliczności i okazje i zaryzykowałam

.image

Nie odważyła bym się na to gdybym nie wiedziała czego właściwe chce. I po to pisze ten post. Żeby Was zachęcić, zainspirować do tego żebyście przyjrzeli się swojemu życiu i szczerze odpowiedzieli czy podoba mi się to jak ono teraz wyglada, czy to jest dobry kierunek, robię to co jest dla mnie ważne? Wartościowe? Gdzie widzę siebie za rok? Za 5 za 10 lat? Czy wykorzystuje swoje talenty? a może marnuje bez sensu czas robiąc coś co mnie nie uszczęśliwia i do niczego nie prowadzi?

image

To nie są pytania retoryczne, frazesy wyrwanie z ‚ mądrych książek’ tylko FUNDAMENTALNE kwestie. Odpowiedz na nie jest mega istotna! Nie ważne ile masz lat, czym się teraz zajmujesz, jak wyglada Twoje życie powinieneś poświeć chwile na zastanowienie się nad tym. Czego chce od życia? Co jest dla mnie ważne? Sama odpowiedz wyrażona w formie intencji może już na prawdę dużo wnieść.

Życie jest jak podróż jeśli nie wiesz gdzie i po co idziesz łatwo możesz się zgubić. A tego nie chcemy prawda? Miło by tez było jak by ta podróż była ciekawa a nie monotonna i nudna. Podjęłam taka decyzje że moje życie ma być fascynującą przygodą. Oczywiście to moja idea Ty możesz mieć inną. Wiec jeśli jeszcze nie znalazłeś na te pytania odpowiedzi to zachęcam Cię żebyś to zrobił.

image

Mam nadzieje ze nie brzmi to jakoś lakonicznie i banalnie bo na prawdę wierze w moc rozmowy z samym sobą. Tak ze tak, udanej koncówki roku i gorący buziak ode mnie dla Was !!!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *