Dream Come True – jak zrobić pierwszy krok Motywacja

Kocham podróżować, uwielbiam odkrywać nowe miejsca, poznawać inne kultury i zwyczaje. Rok 2016 był niezwykle hojny w tym względzie dla mnie. Miałam okazję odwiedzić na krótko kanadę i spędzić aż 6 miesięcy w Indiach. Cudowne doświadczenia, dzięki którym czuje się bogatsza w każdym względzie. Teraz od 2 miesięcy siedzę w Polsce, która jest swoją drogą cudowna, nie mniej już mnie nosi, aby zacząć eksplorować nowe miejsca i rejony. Chwilowo jednak nie zapowiada się abym gdzieś wyjeżdżała, ale absolutnie mi to nie przeszkadza w myśleniu o fascynujących miejscach, które chce jeszcze zobaczyć.

1456265042_originalJak wskazują badania już samo planowanie podróży znacząco podnosi poziom szczęścia, a przecież w życiu chodzi o to żeby być szczęśliwym, więc nawet jeśli nie mogę teraz ruszyć na drugi koniec świata mogę się wspaniale bawić planując kolejne podróże. Co więcej według prawa przyciągania i innych cudownych praw, które rządzą światem, przybliża mnie to znacząco do realizacji owych planów. Tak więc oglądam zdjęcia, czytam o zwyczajach i sprawdzam bilety lotnicze, nigdy nie wiadomo, kiedy nadarzy się okazja. Jak pewnie zdajecie sobie sprawę nie tylko na podróżach możemy się skupić.  Dlatego gorąco Was zachęcam do tworzenia waszych własnych map marzeń, na które powklejacie Wasze pomysły, plany i marzenia. Nie ma się co ograniczać, wiem to z autopsji. Po pierwsze jest to wspaniała zabawa po drugie istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda Ci się to co tam powklejasz zrealizować. U mnie to działa, jestem już po zrealizowaniu jednej z moich map w 99%, stworzyłam więc drugą i chyba zajmę się zaraz trzecią.

1d4dd74c1f49db3b03d454cbda370af3

Pisałam już jakiś czas temu o mapie marzeń i dostałam od niektórych z Was wiadomość zwrotną, że zrobiliście swoje i że u Was też to działa. Sprawdź sam/sama i daj mi koniecznie znać. Pamiętaj tylko, że marzenia wzmacnia pozytywna energia, radość z tego co jest, a złość na aktualną rzeczywistość działa niestety osłabiająco i frustrująco. Dlatego zawsze staraj się szukać powodów do wdzięczności i docenienia tego co się wydarzyło i gdzie obecnie jesteś. Nawet jeśli czasem dzieje się coś nie po Twojej myśli znajdź w tym jakąś lekcję i wyciągnij pozytywne wnioski a nie użalaj się nad sobą. Łatwo się mówi, wiem, ale zapewniam Cię, że się da i że warto.

shutterstock_296826152-862x576

wordbilly-dream-billy-wooden-sign-1_1bf663ea-04c1-4c82-8d80-9977412ca474_1024x1024

Tyle na teraz życzę pięknego weekendu i jeszcze piękniejszego życia. Koniecznie poświęćcie dziś trochę czasu na marzenia. Wszyscy cały czas gdzieś pędzą, gonią i załatwiają miliony spraw, może warto na chwilę się zatrzymać wziąć głęboki wdech podziękować za wszystkie dobra jakie Cię spotkały i pomyśleć o tym czego pragniesz.  Zrelaksuj się więc i znajdź w ten weekend chwilę dla siebie i swoich marzeń.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *