6 nawyków, które maksymalnie zmienią Twój dzień czyli filozofit eksperymentuje Motywacja

To były intensywne dwa tygodnie. Roczna przerwa sprawiła, że wypadłam trochę z rytmu bycia instruktorem i opiekunem, więc obóz był zdecydowanie skokiem na głęboką wodę. Przeżyłam, dzieci wróciły całe i zdrowe do rodziców, więc misja skończyła się sukcesem. Nie mniej czuję się maksymnalnie wypompowana… potrzebuje się zregenerować, ponieważ w planach mam kolejne projekty.

Usłyszałam ostatnio o fajnej technice jak pozytywnie nastroić się na dzień, mieć więcej energii i generalnie być szczęśliwszym. Z racji, że uwielbiam takie ‚techniki’ postanowiłam trochę poczytać i wypróbować to na sobie. Idealnie się składa, jutro poniedziałek więc zaczynam.

W skrócie: od jutra, co rano, będę wykonać 6 czynności, opisanych w książce Elrod’a Hal’a ‚Fenomen poranka’ : siedzenie w ciszy, afirmacja, wizualizacja, ćwiczenia, czytanie, pisanie. Wszystko to można zrobić w 6 minut, ale z racji, że mam czas nie będę się z niczym spieszyć. Wszystko będę relacjonować na snapie i być może zrobię wideo z całego tygodnia na youtoube.

Czytam mężowi co planuje zrobić a ten wylał, że w te 6 minut znowu by zasnął hahaha. Planjuje nie zasnąć tylko się zaangażować, zobaczymy jak to wyjdzie. Pozdrawiam i jak zwykle w kontakcie!!!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *