3 miesiące w Indiach Motywacja

Moje życie to fascynująca przygoda! Dziś mijają trzy miesiące odkąd jestem w Indiach… kiedy to zleciało jak to jest możliwe?! Tyle się wydarzyło, tak się tego bałam, a teraz nie wyobrażam sobie ze mogło by być inaczej.

Jednym z moich największych marzeń było wystąpić w prawdziwym bollywoodzkim teledysku i tadam w miej niż 3 tyg 2017 roku zrealizowane ! I to w jakim stylu. Może nie powinnam się chwalić, ale to zrobię, byłam ulubienicą choreografa. Od razu zapamiętał moje imię, ustawiała mnie w najlepszych miejscach plus pochwalił moja energię i taniec!

img_0233

Nie umiem opisać uczuć jakie miałam stojąc na planie w pięknym stroju, w całej tej scenerii, tuż obok aktorów i słysząc ‚camra rollin playback action!’ ahhhhh. Czysta radość. Tak udało się! Kolejne moje marzenie zrealizowane. Co to oznacza ? Wszystko jest możliwe! Wszystko? No chyba tak… skoro to co teraz robię, rok temu było tylko zarysem, mglistym marzeniem a teraz to moja codzienność to co stoi na przeszkodzie? Chyba właśnie nic!!!

Ktoś kiedyś powiedział ‚jedyne co cię ogranicza to twoja wyobraźnia’ cóż moja jest bardzo bujna. I chyba w tym miejscu muszę podziękować moim rodzicom. Miałam szczęśliwe dzieciństwo, wychowałam się we wspierającym otoczeniu i dorastałam w poczuciu że jestem wyjątkowa. Pierworodna, pierwsza wnuczka. Plus rewelacyjne geny Hahaha. Także dziękuje mamo i tato i cała moja rodzino. Mam ten przywilej, że wierze w siebie i w swoje pomysły, kocham Was.

Ale dobra, dużo ludzi miało szczęśliwe dzieciństwo a i tak nie żyją szczęśliwie i odwrotnie jest tysiące przykładów ludzi którzy mieli przekichane od samego początku a i tak dali radę, przezwyciężyli trudności i wiodą życie o jakim zawsze marzyli. Nie ma wiec wymówek kochani ! Już, raz raz otwieramy mózgi, puszczamy wodzę fantazji i odważnie żyjemy w sposób który nas uszczęśliwia. Powodzenia !!!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *