Kolejne wyzwania, 2019 nadchodzę!!! Inspiracje / Motywacja

Pora na pierwszy wpis w 2019 roku! Filozofit istnieje i dalej żyje tylko okazało się, że macierzyństwo, szczególnie w początkowej fazie, jest dość absorbujące.. i po nieprzespanych nocach ma się spore problemy z koncentracją, w związku z tym pisanie i publikowanie postów po prostu mi nie wyszło…

 

Zrobiłam rachunek sumienia i wiem, że troszkę inaczej powinnam była się do tego zabrać. Niestety blog wymaga więcej czasu i energii niż instagram czy facebook, a ja ze zmęczenia wolałam pójść na łatwiznę.

 

Ale dobrze, minęły cztery miesiące i wszystko się powoli stabilizuje. Ja też już się odnalazłam i wróciła mi energia oraz chęć działania. Marzenie zostania mamą zrealizowane więc pora na nowe wyzwania, chcę więcej!!!

 

Ci co mnie obserwują wiedzą, że z zawodu jestem instruktorem tańca i absolutnie uwielbiam tą pracę. Jednak kiedy zaszłam w ciążę musiałam mocno ograniczyć ilość godzin a po urodzeniu mojego synka całkowicie zrezygnować. Fizycznie i czasowo nie byłoby to wykonalne. Prawdopodobnie już nigdy nie wrócę do pracy jako instruktor w takim wymiarze jak poprzednio, a zarabiać jakoś trzeba…( spokojnie oddychamy, dalej będę tańczyć, będą warsztaty, może obozy i jakieś zajęcia, więc spokojnie, tylko nie w takiej ilości jak kiedyś 😉 )

wordbilly-dream-billy-wooden-sign-1_1bf663ea-04c1-4c82-8d80-9977412ca474_1024x1024

Generalnie czuje, że chce coś więcej od życia… Marzy mi się własny dom, podróże i ogólna wolność… nie chce być ograniczona godzinami pracy, czy miejscem. Wiem, że to brzmi pewnie dla niektórych jak fantazja, ale przecież są ludzie którzy wiodą takie życie.. więc moje pytanie brzmi JAK?

 

Chyba znalazłam odpowiedź… już 4 lata temu w sumie, ale wtedy zupełnie nie doceniłam tej możliwości. Firma zajmująca się zdrowiem i urodą działającą na zasadzie network marketingu. Cóż network marketing ma w Polsce okropną łatkę i często jest kojarzony z piramidą finansową i czymś nielegalnym więc najzwyczajniej na świecie byłam sceptyczna i niechętna, nie chcę być ‘taką’ osobą, poza tym miałam inne sprawy i priorytety więc najzwyczajniej na świecie nie przyłożyłam się do zbadania tematu. Jednak przez te 4 lata cały czas gdzieś z tyłu głowy miałam ten biznes.  Skoro cały czas o czymś się myśli i intuicja Cię tam ciągnie to nie wolno tego ignorować.

 

W dzisiejszych czasach wszystko można sprawdzić. W internecie roiło się od różnych opinii tych dobrych i tych negatywnych. Dla mnie przełomowy okazał się jednak instagram. Zaczęłam po prostu obserwować ludzi, którzy się tym zajmują i zwariowałam. Dokładnie o takie życie mi chodzi! Poświęciłam czas by wszystko dobrze zbadać i szukałam gdzie tu jest haczyk i czy to wszystko jest na pewno zgodne z prawem i uczciwe. Według moich dociekań jest. Odpowiada mi filozofia firmy, produkty oraz cała idea a model network markeringu, jeśli mu się bliżej przyjrzeć jest po prostu genialny.

 

Jestem mega podekscytowana i nie mogę się doczekać co ta przygoda przyniesie mnie i moim bliskim! I jak mam w zwyczaju dzielę się tym z Wami. Poza tym nie mam nic do stracenia w najgorszym wypadku zostanę z kozackimi produktami, które swoją drogą uwielbiam a i tak kupiłabym jakieś inne w normalnym sklepie.

FullSizeRender (3) FullSizeRender (2)

Dlatego proszę Was o wsparcie, wiem że może to być dla was szokujące, w co ta Anita się wkichała, ale uwierzcie ta firma zmienia życie ludzi z całego świata, wiem brzmi to tandetnie, ale tak jest i tak jak wspomniałam wyżej, można to swobodnie obserwować na instagramie czy fejsie. Dlatego rok 2019 to mój rok rozwoju biznesowego i pierwszy krok na drodze do finansowej niezależności.

 

Poza tym Ci co mnie obserwują to wiedzą, że jak sobie coś ubzduram to tak będzie. Chciałam wystąpić w bollywoodzkim teledysku to rzuciłam pracę i pojechałam do Indii! Udało się ? I to jak! Potem postanowiłam, że na 5 rocznicę ślubu urodzę moje pierwsze dziecko – otoczenie mówiło ‘Anita tego się nie da tak zaplanować, uważaj’ bla bla i co 11.09.2018 na świat przyszedł Jonasz. Więc skoro teraz zdecydowałam się podjąć współpracę z firmą sprzedaży bezpośredniej i osiągnąć w niej sukces to uwierzcie mi dam czadu tym razem też!  Co więcej chętnie pomogę innym również odnieść sukces!!!

18555030_1579247832107865_1103948030_n

16901619_1480998681932781_2102582019_n

I tu następuje ogłoszenie!!! Szukam osób gotowych ruszyć w tę przygodę ze mną. Ludzi pracowitych (tak to jest normalna praca) otwartych na nowe możliwości, myślących szerzej niż przeciętni zjadacze chleba, takich którzy chcą od życia więcej, którzy chcą się rozwijać, podróżować i przede wszystkim potrafią marzyć i te marzenia zmieniać w rzeczywistość! Więc jeśli jesteś taką osobą zapraszam do kontaktu na fb lub instagram ;), możesz znasz kogoś, kto zna kogoś kto chciałby się więcej dowiedzieć? Jeśli tak wyślij ich do tego wpisu niech sami ocenią.

 

Uff rozpisałam się ale, to tyle, tak jak mówiła szczerze liczę na wasze wsparcie. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, piszecie więc śmiało, najlepiej messenger lub instagram bo tam najczęściej zaglądam. Snap przepadł, zmieniłam telefon, nie pamiętam hasła i informuje mnie że nie zna mojego maila… jak ktoś umiałby mi w tym pomóc to też proszę o info bo dużo tam jest pięknego materiału. Dziękuję za uwagę pozdrawiam.

FullSizeRender (13)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *