Jestem szczęśliwa – wrażenia po pierwszym miesiącu w Bombaju Inspiracje

3 grudnia 2016, siedzę w kawiarni pijąc świeży sok z annasa , za oknem mam widok na piękna alejkę z palmami . Serio ?! Tak serio. To się dzieje. Jestem szczęśliwa … rok temu byłam o tej porze roku mocno sfrustrowana, potrzebowałam jakiejś zmiany i postanowiłam ze 2016 będzie przełomowy. Zdecydowanie zrealizowałam to postanowię w 100 procentach.

Od ponad miesiąca jestem w Bombaju i nareszcie zaczęłam tu autentycznie żyć. Jestem samodzielna jeśli chodzi o poruszanie się, komunikacje z ludźmi itd. Czuje ze mój angielski znacząco się poprawił, zaczynam łapać podstawy hindi, po prostu czad. Rozwijam się na wszystkich płaszczyznach ucząc się nowych rzeczy, rewelacyjne uczucie.

Najważniejsze jednak jest to ze realizuje się tanecznie i twórczo. Mam regularne zlecenia, kilka fascynujących projektów w toku. Spotykam moich ulubionych bollywoodzkich aktorów a z niektórymi nawet tańczę. Plus uruchomiłam nowa serie filmików na YouTube Filozofit w Bombaju jeśli nie widzieliście sprawdźcie koniecznie. Jestem ogromnie wdzięczna za to co mi się tu przytrafia.

Wiadomo czasami nie jest łatwo zdążają mi się mini kryzysy, bywa że czuje się samotna, brakuje mi języka polskiego, ale telefon do przyjaciela i mamy rozwiązuje problem. Poza tym już wkrótce dołączy do mnie miłość mojego życia, wiec wszystko układa się dokładnie tak jak powinno.

To jest mój czas. Kreatywne pomysły same wpadają mi do głowy, spotykam niesamowitych ludzi bo jestem w odpowiednik miejscu i odpowiednim czasie. A to dopiero pierwszy miesiąc nie mogę się doczekać jak bedą wyglądać kolejne. Przepełnia mnie radość.

wrzucam kilka fotek z miejsc w których bywam, z planu zdjęciowego, z moimi przyjaciółmi i z aktorami których miałam okazje poznać :)

IMG_3798

 

IMG_3854 IMG_4553 IMG_3740 IMG_3744 IMG_4491

IMG_4495IMG_4345 IMG_4588 IMG_4616 IMG_4126 IMG_3724 IMG_4635

Tyle na dziś gorący całus 💋


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *